Транспортна компанія «Леонтьєв» пропонує цілий ряд високоякісних послуг:

 • Міжнародні вантажоперевезення по країнах ЄС та СНД

  Міжнародні вантажоперевезення по країнах ЄС та СНД

  Транспортна компанія «Леонтьєв» здійснює перевезення вантажів по всій Європі і країнам СНД. Ми доставляємо вантажі своїм транспортом в Німеччину, Голландію, Бельгію, Польщу, Францію, Словаччину, Чехію та інші країни ЄС.
  Продовжити
 • Перевезення вантажів по території Європейського союзу

  Перевезення вантажів по території Європейського союзу

  Завдяки наявності власного транспорту і книжок ЄКМТ наша компанія здійснює перевезення всередині ЄС. Це дає додаткову перевагу клієнтам, яким необхідно забрати товар з різних країн ЄС, консолідувати його на одному з складів в Польщі і потім доставити цілою машиною або збіркою в Україні.
  Продовжити
 • Перегін автотранспорту

  Перегін автотранспорту

  За більш ніж 20 річний період, в нашій компанії був створений колектив професійних водіїв, які можуть доставити будь-який автомобіль або напівпричіп.
  Продовжити
 • Рефрижераторні перевезення

  Рефрижераторні перевезення

  Професіоналізм та великий досвід роботи наших співробітників дозволяє нам за максимально можливий термін організувати перевезення продуктів харчування відповідно до завдання замовника. Наша компанія має транспорт з рефрижераторними установками Termoking, що дозволяє здійснювати перевезення будь-яких товарів на далекі відстані.
  Продовжити
 • Перевезення небезпечних (АDR) вантажів

  Перевезення небезпечних (АDR) вантажів

  Всі автомобілі компанії «Леонтьєв» оснащені комплексами ADR, а водії мають необхідні Сертифікати, що дає нам право перевозити небезпечні вантажі. При цьому наші співробітники допоможуть роз'яснити основні принципи перевезення, і, при необхідності, допомогти підготувати документи для перевезення таких вантажів. На даний момент, перевезення небезпечних вантажів є однією із спеціалізацій компанії.
  Продовжити
 • Перевезення негабаритних вантажів

  Перевезення негабаритних вантажів

  Високий професіоналізм, великий багаторічний досвід роботи наших співробітників, швидкість та індивідуальний підхід до виконання складних завдань, дозволяють надавати послуги з перевезення негабаритів.
  Продовжити
 • Перевезення збірних вантажів по Європі та країнах СНД

  Перевезення збірних вантажів по Європі та країнах СНД

  Завдяки наявності власного транспорту ми можемо забезпечити доставку дрібних партій вантажів з ЄС в Україну. Також ми можемо консолідувати Ваш вантаж на одному зі складів у Польщі і доставити його в Україну по найбільш оптимальною ціною.
  Продовжити
 • Транспортно-експедиційні послуги

  Транспортно-експедиційні послуги

  У нашій компанії сформований і успішно працює відділ експедиції, який, завдяки напрацьованої бази перевізників, може забезпечити виконання замовлень будь-якого обсягу та складності. Також слід зазначити, що компанія «Леонтьєв» має Страхування відповідальності експедитора, тому Ви можете бути абсолютно спокійні за вантаж.
  Продовжити
 • Митно-брокерські послуги

  Митно-брокерські послуги

  Наші фахівці допоможуть на всіх етапах митного оформлення: визначити код ТН ЗЕД товарів, розрахувати митні платежі, помістити вантаж під відповідну митну процедуру, підготувати пакет супутніх документів, забезпечити швидке митне оформлення вантажів і оптимізувати витрати Клієнта.
  Продовжити