Про компанію

Транспортна компанія «Леонтьєв» вже більше 25 років працює на ринку міжнародних автомобільних вантажоперевезень, а також є найбільшим в Україні продавцем автотехніки.            

Наш автопарк складається більш ніж 50 автомобілів різного типу, тому у нас є можливість перевозити практично всі види товарів.  

На кожне окреме перевезення оформляється страхyвання відповідальності перевізника (СMR-страхування), тому Ви можете бути абсолютно спокійні за збереження вантажу в дорозі проходження. 

Великий досвід та професіоналізм нашої команди гарантує надійність, безпечність та швидкість доставки Вашого вантажу.

Переваги

 • CMR-страхування

  Страхування відповідальності перевізника на суму від 300 тис. EUR. Ви можете бути абсолютно спокійні за свій вантаж. 

 • Власний автопарк

  Ми реалізуємо доставку по розумній ціні, в найкоротші строки, повністю контролюємо переміщення вантажу на всіх етапах перевезення і постійно інформуємо про це клієнта. 

 • Комплекти ADR

  Дають нам право перевозити небезпечні вантажі всіх класів. За довгі роки роботи цей вид перевезень став однією з наших фірмових спеціалізацій, також ми зуміли зарекомендувати себе як найкращі в цій сфері.

 • Повний комплекс послуг

  Транспортно-експедиційні та митно-брокерські, внутрішньо-європейські та внутрішньо-українські перевезення, консолідація, обробка та збереження вантажів на складах Європи. 

 • Наявність книжок ЕКМТ

  Дозволяє виконувати завантаження в декількох країнах, здійснювати внутрішньо європейські перевезення та доставку вантажів з третіх країн без необхідності отримання додаткових дозволів.

 • Страхування відповідальності експедитора

  Наша компанія має страхування відповідальності експедитора від PZU Україна. Це надає додаткову гарантію надійності компанії Леонтьєв в разі виникнення непередбачених обставин з вантажем.

Історія розвитку

Починаючи з перевезень в Європу всього двома вантажівками, Леонтьєв Сергій Павлович у 1992 році заснував компанію в Західній Україні . 

За ці роки ми виросли у велику і динамічно розвиваючу організацію , яка може запропонувати практично весь спектр логістичних послуг з автомобільним парком і головним офісом в м. Луцьку та представництвом у Києві.

У 1994 році наша компанія стала дійсним членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України № 10294Д, що дає нам право здійснювати перевезення з книжками МДП (TIR-carnet) .

У жовтні 2004 року компанія була нагороджена Дипломом у номінації «Лідер транспортної галузі», а в листопаді того ж року — в Міжнародному академічному рейтингу популярності « Золота Фортуна» — медаллю «Народна повага працівникам транспортної галузі» .

Персонал

Команда наших досвідчених логістів та водіїв має стаж роботи більше 10 років. Професіоналізм нашого персоналу – гарантія швидкої та безпечної доставки Ваших вантажів.

Леонтьєв Андрій Сергійович

Леонтьєв Андрій Сергійович

Директор

Шульга Вадим Валерійович

Шульга Вадим Валерійович

Фінансовий директор

Email: vadim@leontev.ua

Артишук Андрій

Артишук Андрій

Начальник відділу логістики
Email: a@leontev.ua

ICQ# 198-534-315

Максим Просвирников

Максим Просвирников

Начальник відділу експедиції
Email: maxim@leontev.ua

Шевчук Наталія

Шевчук Наталія

Менеджер з логістики (Україна)

Таран Наталія

Таран Наталія

Менеджер з логістики (експорт-імпорт)

Лук’янчук Наталія

Лук’янчук Наталія

Менеджер з логістики

Гавура Наталія

Гавура Наталія

Помічник керівника

Козак Наталя

Козак Наталя

Бухгалтер

Подлевська Вікторія

Подлевська Вікторія

Бухгалтер